Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


To jsme nečekali.Možná jen ve snu nás napadlo, že půjdeme na zkoušky vloh. Nebylo jasné jak bude Dorka reagovat na výstřel. Chodil jsem jako plašan po zahradě se vzduchovkou a tvářil se že střílím: Pic..Pic... Ona stažený ocas a odcházela. Když jsme šli s poplašňáky na louku, tak začala lehat a válet se na zádech. No a taky měla hárat.
Nakonec jsme se přihlásili a zúčastnili se. Na začátku jsme čekali a čekali a když jsme vyrazili do mokřady plné kopřiv nechtělo se jí šmejdit sem a tam, zvláště, když po zvěři nebylo ani vidu ani čuchu. Pak se trochu rozběhala a byla super. Bál jsem se, že nepůjde přivolat, ale poslouchala jak hodinky. Hledala kde jsem ukázal. I když jsme vlivem údajné vrozené neochoty k práci (2) spadli do druhé ceny jsme povzbuzeni a s námi se radují všichni maďaři v České Lípě. Vždyť jsme je hrdě hájili jako jediní mezi Fousky a Němci. Lovu zdar

ObrazekObrazek


Obrazek


Na zkouškách jsme se seznámili s kamarádem z Holanska. On je Český fousek Keny a jeho páníček je jak jinak než Holanský fousek. Oba fousci viz foto.

Obrazek


 

Náhledy fotografií ze složky Zkoušky vloh

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace od místních

(Eliška Artová, 13. 5. 2007 23:12)

No pěkně jste tu naši barvu zrzavou v Zahrádkách reprezentovali a já se o to víc stydím, že jsem takový srab a nedotáhla tam toho svého zrzavce též. Tak ještě jednou blahopřejeme slečně Doře a doufáme, že se teď na Arta bude dostatečně vytahovat, aby ho to trklo a on se začal víc snažit, aby nebyl za ostudu a maďarské nemehlo :))) A já za taky :))
Gratulace od E + A